Wykwalifikowana kadrA

Lata praktyki i doświadczenia

Firma istnieje na rynku od 2014 roku i prowadzi swoją działalność w szeroko pojętym zakresie usług montażowych i serwisowych z branży chłodnictwa. Obserwując dynamiczne zmiany na rynku zagłębiliśmy się w montaż, serwis oraz sprzedaż powietrznych pomp ciepła. Ponieważ nasza firma angażując się w konkretne działania podchodzi do nich profesjonalnie rozpoczęliśmy od szkoleń naszych pracowników u dostawców sprzętu.

Od 2020 roku jesteśmy autoryzowaną firmą w montażu i dystrybucji sprzętu renomowanych marek dostępnych na naszym rynku.

Pompa CIEPŁA to ...

Ogrzewanie z grzejników

Ciepła Woda

Ogrzewanie podłogowe

Budujesz nowy dom?

Montaż pomp ciepła Zielona Góra

Budując nowy dom jedną z kluczowych decyzji, którą musimy podjąć jest wybór odpowiedniego systemu grzewczego. Taka decyzja nie jest uzależniona wyłącznie od naszych preferencji, ale również od obowiązujących przepisów. Jednym z najchętniej wybieranych przez Polaków nowoczesnych i najbardziej oszczędnych źródeł ciepła, które spełniają rygorystyczne normy, są powietrzne pompy ciepła. W przypadku domów nowo budowanych warto pamiętać, że pompy ciepła spięte z instalacją fotowoltaiczną stanowią źródło bezpłatnego zasilania. Dlatego pompy ciepła to bezpieczna inwestycja na lata.

Modernizujesz swój dom?

Naprawa pomp ciepła Zielona Góra

W dobie zaostrzonych norm środowiskowych, rozważając efektywną termomodernizację pod względem energetycznym, inwestorzy najczęściej decydują się na powietrzne pompy ciepła. Wybór ten podyktowany jest szeregiem czynników, z których najistotniejszym jest uzyskanie niższych kosztów ogrzewania budynku. Dodatkowym argumentem za jest możliwość połączenia pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną, co pozwala na uzyskanie energii elektrycznej z bezpłatnej energii słonecznej. Pompa ciepła to oszczędna i ekologiczna alternatywa.