Klimatyzacje
Spżedaż i montaż klimatyzacji woj. Lubuskie
Klimatyzacje
Spżedaż i montaż klimatyzacji woj. Lubuskie
Klimatyzacje
Spżedaż i montaż klimatyzacji woj. Lubuskie
Previous
Next

KLimatyzacje zielona góra

sprzedaż, montaż, serwis

Dział firmy istniejącej na rynku od 2010 roku. Bogate doświadczenie zawodowe w handlu, usługach montażowych i serwisowych dla przemysłu zaowocowało w chwili obecnej rozwojem ukierunkowanym w stronę systemów klimatyzacyjnych. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia oraz autoryzacje by zaoferować Państwu rzetelną i solidną obsługę.

Wykonuje projekty, wycenę, montaż oraz serwis klimatyzacji w Państwa domu, biurze czy gabinecie. Realizując inwestycje uwzględniamy nie tylko wymagania dzisiejszego rynku budowlanego, ale także oczekiwania Klientów. Dzięki temu kontaktując się z nami otrzymacie Państwo ofertę stworzoną na miarę Waszych potrzeb.

Klimatyzacja - Twoje centrum komfortu

Klimatyzacje już na dobre zagościły w naszych domach. Na przestrzeni ostatnich lat rozwiązanie to zyskało w naszym kraju wielu zwolenników. Dzieje się tak za sprawą tego że klimatyzator przestał już pełnić rolę urządzenia wykorzystywanego tylko do obniżania temperatury pomieszczeń a stał się swoistym centrum klimatu.

Nowoczesne klimatyzatory mogą być stosowane w zakresie chłodzenia, ogrzewania lub utrzymywania stałej zadanej temperatury. Oprócz tego urządzenia te sprawdzają się równiej jako oczyszczacze powietrza lub jonizatory a także dbają o utrzymywanie odpowiedniej wilgotności powietrza. 

Wszechstronność zastosowań oraz ekonomiczna praca klimatyzatorów sprawia że jest to niemal obowiązkowe wyposażenie każdego nowoczesnego domu, mieszkania czy biura.   


Jak to działa?

Poznaj, jak działa klimatyzacja w domu

Jak działa

klimatyzacja?

Klimatyzacja domowa pobiera powietrze z otoczenia, a następnie za pomocą czynnika ochładzającego i specjalnych mechanizmów obniża jego temperaturę. W trakcie tego procesu powietrze przechodzi dodatkowo przez filtry.

Z czego składa się

klimatyzacja?

ze sprężarki, parownika i skraplacza (te dwa ostatnie wyposażone w wentylator). Wentylator promieniowy wymusza obieg powietrza na parowniku umieszczonym wewnątrz chłodzonego pomieszczenia.

Sterowanie

KLimatyzacją?

Sterowanie klimatyzacją odbywa się przy pomocy zdalnego pilota z wyświetlaczem lub bez. Najnowsze modele posiadają sterowanie za pomocą aplikacji w smartfonie, przy czym urządzenie musi być podłączone do internetu.

jak czyścić klimatyzację

serwis klimatyzacji zielona góra

Podobnie jak sprzątanie, odkurzanie, czy mycie naczyń, tak samo klimatyzacja wymaga wyczyszczenia układu. W naszym serwisie udzielamy szczegółowych informacji na temat tego, jak wygląda i ile kosztuje usługa czyszczenia.
Ponieważ klimatyzator jest urządzeniem pracującym w środowisku wilgotnym, jest narażony na powstawanie w jego wnętrzu grzybów i mikroorganizmów. Skraplająca się woda stanowi idealne wręcz środowisko do powstawania pleśni. Dlatego tak ważne jest cykliczne poddawanie klimatyzacji czyszczeniu za pomocą specjalnych środków.