KLimatyzacje zielona góra

sprzedaż, montaż, serwis

Dział firmy istniejącej na rynku od 2010 roku. Bogate doświadczenie zawodowe w handlu, usługach montażowych i serwisowych dla przemysłu zaowocowało w chwili obecnej rozwojem ukierunkowanym w stronę systemów klimatyzacyjnych. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia oraz autoryzacje by zaoferować Państwu rzetelną i solidną obsługę.

Wykonuje projekty, wycenę, montaż oraz serwis klimatyzacji w Państwa domu, biurze czy gabinecie. Realizując inwestycje uwzględniamy nie tylko wymagania dzisiejszego rynku budowlanego, ale także oczekiwania Klientów. Dzięki temu kontaktując się z nami otrzymacie Państwo ofertę stworzoną na miarę Waszych potrzeb.

Zwiększ komfort odpoczynku

spore udogodnienie

Klimatyzacja w domu to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Instalacja tego typu zapewnia komfort i dostarcza upragnionego chłodu w upalne dni. Domowa klimatyzacja usprawni przepływ powietrza i je oczyści, co jest sporą zaletą zwłaszcza w dużych miastach.

Klimatyzacja w domu to spore udogodnienie, zapewniające komfortową dla ludzkiego organizmu regulację temperatury oraz stały przepływ powietrza. Urządzenie to działa trochę jak lodówka, posiada bowiem dwa wymienniki ciepła, pomiędzy którymi krąży powietrze.

Klimatyzatory ścienne, przysufitowe lub monoblok sprawdzą się wszędzie tam, gdzie możliwości założenia zewnętrznych elementów są ograniczone. Mają one o wiele mniejszą wydajność, ale są za to tańsze i o wiele łatwiejsze w montażu. Urządzenia tego typu świetnie sprawdzą się w pojedynczych pokojach lub niewielkich mieszkaniach.

Jak to działa?

Poznaj, jak działa klimatyzacja w domu

Jak działa

klimatyzacja?

Klimatyzacja domowa pobiera powietrze z otoczenia, a następnie za pomocą czynnika ochładzającego i specjalnych mechanizmów obniża jego temperaturę. W trakcie tego procesu powietrze przechodzi dodatkowo przez filtry.

Z czego składa się

klimatyzacja?

ze sprężarki, parownika i skraplacza (te dwa ostatnie wyposażone w wentylator). Wentylator promieniowy wymusza obieg powietrza na parowniku umieszczonym wewnątrz chłodzonego pomieszczenia.

Sterowanie

KLimatyzacją?

Sterowanie klimatyzacją odbywa się przy pomocy zdalnego pilota z wyświetlaczem lub bez. Najnowsze modele posiadają sterowanie za pomocą aplikacji w smartfonie, przy czym urządzenie musi być podłączone do internetu.

jak czyścić klimatyzację

serwis klimatyzacji zielona góra

Podobnie jak sprzątanie, odkurzanie, czy mycie naczyń, tak samo klimatyzacja wymaga wyczyszczenia układu. W naszym serwisie udzielamy szczegółowych informacji na temat tego, jak wygląda i ile kosztuje usługa czyszczenia.
Ponieważ klimatyzator jest urządzeniem pracującym w środowisku wilgotnym, jest narażony na powstawanie w jego wnętrzu grzybów i mikroorganizmów. Skraplająca się woda stanowi idealne wręcz środowisko do powstawania pleśni. Dlatego tak ważne jest cykliczne poddawanie klimatyzacji czyszczeniu za pomocą specjalnych środków.